top of page
Aiandus-, aiakujundus-, taimekaitseteemalised raamatud.

Aiakonsultatsioon

Aiakonsultatsioon sobib aiaomanikele, kes kujundavad ja rajavad oma aeda ise, kuid mõnikord 'jooksevad kinni'.

Need aiahuvilised on üldiselt teadlikud sellest, mida nad oma aiast tahavad ja kuidas aiaruumi kasutavad.

Võib aga juhtuda, et n-ö asja sees olles kaob võime näha tervikut. Tekib harjumus ja see takistab ebakõlade märkamist, mis esimest korda peale vaadates kohe silma hakkavad.  

Võib juhtuda, et aiaomanik takerdub detailidesse ja talle tundub, et on tupikus. Aiakonsultatsioon aitab välja. 

Aiaaeg konsultatsioon on kasulik ka siis, kui aed on juba rajatud aga soov on ette võtta väiksemaid uuendusi. Värske pilk ja vestlus aitab leida uusi ideid. 

Ja veel, konsultatsioon on mõistlik, kui aiaomanik ei ole aiaplaani vajaduses kindel. Konsultatsiooni käigus saab ta hinnata, kas talle koostöö konkreetse teenusepakkujaga sobiks, kas talle meedivad välja pakutud mõtted ja stiil, saab hinnata, kui palju ollakse 'ühel lainel'. 

Aiakonsultatsioon on abiks värsketele aiaomanikele, kes alles koguvad mõtteid ja võib olla ei ole aiandusega kunagi varem kokku puutunud. Nende jaoks on see sissejuhatus aianduse maailma. 

Aiakonsultatsioon on umbes pooleteisetunnine vestlus kohapeal, selle käigus ei valmi kirjalikku dokumenti ega tegutsemisplaani.   

Konsultatsiooni hind on 50 EUR kui objekt asub 30 km raadiuses firma asukohast Laagris. Kaugemale sõiduks on vajalik eraldi kokkulepe. 

bottom of page